Tidtabell

Tur 1 

2023-02-23
|
2023-04-30
Gällivare Resecentrum  →
09:00
Ritsemvägskäl (väg 45) →
09:30
Kebnats / Saltoloukta →
10:35
Naturum (vid väg) →
10:47
Stora Sjöfallet Ankomst  →
10:50
Stora Sjöfallet Avgång →
11:25
Suorva  →
11:45
Vakkotavaare →
11:55
Ritsem hamn →
12:25
Ritsem →
12:30
Ritsem →
13:20
Ritsem hamn →
13:25
Vakkotavaare →
14:00
Suorva →
14:10
Stora Sjöfallet Ankomst →
14:20
Stora Sjöfallet Avgång →
14:50
Naturum (vid väg) →
14:53
Kebnats / Saltoloukta →
15:20
Ritsemvägskäl (väg 45) →
16:20
Gällivare Resecentrum →
16:50